Аксьонов виголосив дивну пропагандистську ідею

31_resultПредставник окупаційної влади Криму, так званий «депутат кримського парламенту» Валерій Аксьонов запропонував встановити вздовж українського адмінкордону, а також в Чорному морі телевежі, для трансляції новин з півострова на материкову України щоб показувати, що там нібито панує мирне і спокійне життя.

«Нам треба по периметру, по межі, була пропозиція в морі навпроти Одеси, поставити ретранслятор, щоб людям доводити якимось чином правду», – сказав він на прес-конференції, передають «РІА Новини».

За словами Аксьонова, до нього з цього питання звертається багато мешканців України.

«До мене дуже багато звертається українців з проханням розширити інформаційне забезпечення України нашими відомостями. У мене навіть друзі, які живуть в Україні, не буду говорити в яких містах, таке відчуття, що наслухавшись тих всіх гидот українського телебачення, задають питання: «А що у вас міст не будується?», – сказав Аксьонов.

Даною новиною поділився у своєму блозі в «Живому Журналі» і в Facebook російський журналіст Андрій Мальгін. В коментарях люди жартують з приводу ідеї Аксьонова.

Загрузка...
Загрузка...

Вас может заинтересовать...Заметили ошибку? - Выделите пожалуйста мышью и нажмите Ctrl+Enter
error: Вы не можете копировать контент на этом сайте!