Неймовірно: у XXI столітті у Росії облаштовують місця для прання у ріках

У Російській Федерації, що вже 15 років «встає з колін», досі в провінційних містах жінки через відсутність водопроводу та каналізації змушені взимку прати і полоскати білизну в річках на спеціально обладнаних для цього місцях.

Про таку новину повідомляє «Преса України». На всеросійському сайті державних закупівель з’явилася інформація про те, що в місті Великий Устюг у Костромській області, а також у населеному пункті Вельск, що в Архангельській області, проводяться тендери на будівництво та обслуговування місць для прання і полоскання білизни в місцевих річках в зимовий період.

Цю досить сумну для «руского міра» інформацію вже встиг прокоментувати опозиційний путінському «вставанню з колін» політик, депутат Державної думи Російської Федерації Дмитро Гудков на своїй сторінці у Фейсбуці. «Встали з колін!!! Тобто коли на Заході люди шикуються в черги за новим смартфоном, в Росії ті ж черги стоять до ополонки для полоскання білизни. Це навіть не XIX століття, це вже набагато глибше», — вважає російський політик. «Далі — тільки гірше.

Цю ж ополонку, згідно з держзакупівлями, потрібно буде на Водохреща перетворити на йордань, а потім — знову почати полоскати там білизну. Обійдеться все це муніципального бюджету в 74 тисячі рублів. Звичайно, може бути, зв’язок і надуманий: але обряди з пірнанням в ополонку, історії по телевізору про чудодійну воду та інше середньовіччя дуже логічно доповнюють полоскання білизни в цій же ополонці», — також вважає Дмитро Гудков.

31_result

Загрузка...
Загрузка...

Вас может заинтересовать...Заметили ошибку? - Выделите пожалуйста мышью и нажмите Ctrl+Enter
error: Вы не можете копировать контент на этом сайте!