Фотожаби на падіння ціни на нафту підірвали Інтернет

Ціна на нафту на світовому ринку з початку року становить загрозу для російської економіки. Ситуація загострюється у зв’язку зі зняттям санкцій з Ірану і сьогоднішнім падінням ціни на нафту Північної Дакоти, пише Знай.

Ця тема активно висміюється в соціальних мережах. На одній карикатурі президент Росії Володимир Путін на фоні Кремля вітає росіян з Brent по 20 доларів, на іншій Путін керує військом під девізом «Нафта по 10 доларів». Тема нафти стає актуальною в гумористичному діалозі між Путіним і президентом США Бараком Обамою.

Відомий російський блогер Анатолій Несміян розповів, чим загрожує падіння ціни на нафту в Північній Дакоті США нижче 0 доларів для Росії. Країни пов’язує процес видобування нафти, який заснований на одному і тому ж методі — транспортування від родовища до споживача. Вивіз нафти залізницею став невигідний для Північної Дакоти. Ціна на цю нафту нижча, тому що «чорне золоте» вимагає переробки на спеціальному обладнанні. Такий сценарій можливий в Росії.

Нагадаємо, що після скасування санкції Іран пообіцяв збільшити експорт нафти вдвічі порівняно з попередніми показниками.1_result 2_result 3_result 4_result 5_result 6_result 7_result 8_result 9_result 10_result 11_result 12_result

Загрузка...
Загрузка...

Вас может заинтересовать...Заметили ошибку? - Выделите пожалуйста мышью и нажмите Ctrl+Enter
error: Вы не можете копировать контент на этом сайте!