В Росії відкрилася дивна секта

У Нижньому Новгороді відкриють “храм” літаючого макаронного монстра.

В Росії поширюється мода на фрік-секту “пастафаріан”, які збираються для того, щоб зварити макарони. Минулими вихідними у Нижньому Новгороді в центрі міста відбулася перша зустріч “парафіян” “храму Літаючого макаронного монстра”. Прихильники нової релігії зварили з цієї нагоди каструлю спагетті, передає NN.RU.

Новий “храм” розташований у будинку №226 по вулиці Максима Горького. На зустріч “прихожан” також прибули учасниці Жіночого клубу Нижнього Новгорода і Клубу ліберальних дегустаторів. Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив нижегородец Петро Кузнєцов. За словами городянина, вечірка була приурочена до закінчення основних оформлювальних робіт.

Засновник храму, творець міського порталу NN.RU Михайло Іосілевіч розповів, що офіційне відкриття приходу відбудеться в другій половині березня і пастафаріани будуть збиратися по п’ятницях. “Це буде подія світового масштабу”, – пообіцяв він. За словами нижегородця, пастафаріанство – це “сама невимоглива до людини релігія”, яка дозволяє все і нічого не засуджує, за що вона йому і подобається. “Є тільки кілька рекомендацій по аналогії з біблійними заповідями, – додав нижегородець. – Крім того, за всю історію пастафаріанства нікого не вбили, не спали, не принесли в жертву, що не зарізали”. “Ми хочемо зробити це місце культовим, щоб воно було прикольним, цікавим”, – додав нижегородський бізнесмен Герман Князєв, зазначивши, що зараз “храм” приймає в дар красиві речі, елементи декору, які б прикрасили приміщення.

На стінах храму, пофарбованих у ніжний бузковий колір, вже розміщені “ікони” з зображенням макаронного монстра. Вікна завішені шторами затишного локшичного кольору. У храмі встановлено світильники, що нагадують водорості або макарони. Як буде організовано роботу нового релігійного закладу, яким буде порядок посвячення в пастафаріани, поки невідомо.

Літаючий макаронний монстр – це “божество” в пастафаріанстві, соціальний рух за недбале ставлення до релігії і проти викладання теорії розумного початку в школах. В цілому пастафаріанство сприймається як пародійна “релігія”. Її джерелом є відкритий лист, написаний в 2005 році американським фізиком Боббі Хендерсоном у відповідь на дозвіл викладати теорію розумного початку як альтернативу теорії еволюції в школах. Вчений висміяв креаціонізм, заявивши, що кожен раз, коли вчений проводить датування об’єкта по вуглецю, надприродна сила, що нагадує спагетті з м’ясними кульками, змінює результати “своїм макаронних відростком”. Характерним атрибутом пастафаріан є друшляк, який вони носять на голові. У деяких штатах США пастафаріанам дозволено фотографуватися в цьому головному уборі на водійські права.

Загрузка...
Загрузка...

Вас может заинтересовать...Заметили ошибку? - Выделите пожалуйста мышью и нажмите Ctrl+Enter
error: Вы не можете копировать контент на этом сайте!